Divoká a Lesní kuchařka a Zelené smoothie "Síly pro život"

...vařte rychle, chutně a zdravě s divokými bylinami!

Vánoční balíček

2 knihy + 1 ZDARMA

K Divoké a Lesní kuchařce ti přibalíme

Zelené smoothie jako dárek

1 340 Kč nyní 1050 Kč

Lesní kuchařka Síly pro život

 • 127 originálních receptů a návodů na 232 stranách
  klíčky, listy, plody a mnoho dalšího co nám les dává
 • Portréty 15 místních stromů a keřů
  podrobný popis rostliny, výskytu, obsažených látek a léčivých účinků
 • Jemné ilustrace Markéty Kotkové
  Stromům a keřům dala Markéta jedinečný tvar, který promluví k Tvojí duši
 • Básně Jana Bružeňáka
  Poezie patří k životu stejně tak jako potrava.
 • Praktický sběrový kalendář
  vždy budeš vědět, co a kdy sbírat.

Pohled do knihy - klikni na obrázek

*+ 100 Kč poštovné

Divoká kuchařka Síly pro život

Pohled do knihy - klikni na obrázek

*+ 100 Kč poštovné

 • 80 divokých receptů na 176 stranách
  V kuchařce najdeš recepty na snídani, oběd i večeři včetně zákusků. Všechny recepty jsou dlouhodobě vyzkoušené a to i na našich dětech.
 • Podrobný popis všech bylin
  Všem 19 bylinám jsme věnovali extra kapitolu, ve které najdeš místo výskytu, jak bylinu jistě poznáš a kdy se jaké části sbírají.
 • Návody a obrázky
  Všechny recepty jsou s fotkou a přesným popisem postupu v systému "krok za krokem".
 • Recepty Síly pro život
  Naše recepty jsou veganské a bez cukru. Většina z nich je bezlepkových a vitariánských.
 • Extra tipy pro tvé zdraví
  V divoké kuchařce najdeš také soupis účinných látek pro cílené použití bylin pro tvé zdraví.

POZOR - zvýhodněný předprodej

Kniha bude připravena k odeslání nejpozději 14.12.

Zelené smoothie ti pomůže při:

 • únavě
 • redukci váhy
 • oslabené imunitě
 • detoxikaci organizmu
 • optimálním zásobení těla vitálními látkami
 • úpravě špatně fungujícího zažívání
 • překonání chutí na sladké

...a navíc ti dodá dobrou náladu!

Pohled do knihy - klikni na obrázek

290 Kč nyní 250 Kč

*+ 100 Kč poštovné

 • Co je vlastně Zelené Smoothie?
  Na jednom místě máš k dispozici všechny důležité informace o zeleném smoothie a co všechno k jeho optimální přípravě potřebuješ.
 • Seznam surovin
  V knize najdeš přehledný seznam surovin, které můžeš do smoothie přidat a zvýšit tak jeho účinek. Uvádíme také upozornění na možné chyby.
 • 20 našich nejoblíbenějších receptů
  Na 56 stránkách najdeš rychlé a jednoduché recepty s přesným postupem. Vedle běžných smoothie jsme přidali i recepty na speciality jako je zelený pudding, polévka a zelená zmrzlina.
 • Extra kapitola - Smoothie pro děti
  Z našich dlouhodobých zkušeností s dětmi jsme vybrali několik účinných tipů, jak dětem bez nátlaku přiblížit tento druh stravování. Recepty pro nejmenší jsou samozřejmostí.
 • Chceš shodit nadbytečná kila a přitom se skvěle najíst?
 • Jsi stále unavený/á?
 • Máš problémy s imunitou a nechceš brát stále nové doplňky stravy?
 • Chceš mít v ruce přehledné informace o divokých bylinách?
 • Chceš používat divoké byliny v kuchyni a nevíš jak?
 • Chceš vařit sezonálně, regionálně a bio?
 • Chybí ti levný zdroj kvalitních surovin?
 • Chceš svou rodinu nadchnout pro zdravou stravu a chybí ti recepty?

O nás

Milí přátelé, jsme 6členná rodina žijící na venkově. Divoké byliny nás provázejí již několik posledních let a my máme možnost sledovat jejich úžasný účinek na naše zdraví.

Než jsme se začali stravovat v souladu s přírodou trpěli jsme mnoha zdravotními neduhy. Alergie, ekzémy, časté bolesti hlavy a permanentní únava patřily neodmyslitelně k našemu životu.

Vše se změnilo poté, co jsme se začali stravovat v souladu s přírodou. Účinek vidíme dnes a denně. Jsme o mnoho vitálnější, časté chřipky patří minulosti a to se týká nejen nás, ale i našich 4 dětí, které naše kulinářské kreace testují. Všechny recepty prošly velice přísnou kontrolou našich 4 zlatíček.

...vydej se s námi na cestu ke zdraví a vitalitě. Jsi srdečně vítán!

Naši čtenáři nám napsali:

Melanie a Štěpán, srdečne Vám ďakujem za nádhernú knihu. Lesní kuchařka, ktorá, listujúc v nej, rezonuje s pocitom vo mne. S intímnym pocitom spojeným s energiou stromov. Z knižky plynie krása, poznanie, zdieľanie, radosť z poznávania a tvorby, láska. Vďaka. ☀️☀️

Peter

Dobrý den všem ! 🙂 Musím říci, že jste neuvěřitelní, v tom dobrém slova smyslu ! Včera jsem si objednala Vaší kuchařku a zelené smoothie a dnes mě paní pošťačka opravdu potěšila ! Obě knížky jsou úžasně úchvatné, tisíceré díky za ně i za Vás ! 🙂 Krásný den a já jdu hned zkoušet recepty.

Lída

Tak jsem si dnes přinesla z pošty novou kuchařku. Jsem úplně nadšená, je opravdu velmi výživná. Jste úžasní – děkuju vám, hlavně za tu práci, kterou jste tomu věnovali. Mějte se všichni krásně a přeji vám nádherné Vánoce. S láskou

Iva

Ahoj Štěpáne, moc děkuji za pomoc. Dal jsi mi naději, jak píšeš ...kůže se může obnovit. Pít zelené nápoje budu dál, a i po tak krátké době pití, cítím, jak mám více energie. Vždy, kol..20 h, mám pnutí - vzplanutí kůže pouze na nose..trochu více červenám, ale po 2 až 3 hod..mi to mizí. Plet vypadá jako trochu opálená , a mizí mi kruhy pod očima...musela jsem se o toto podělit.

Jitka

Ahoj Melanie a Štěpáne, plně souhlasím s názorem, že naše myšlenky vytváří naši budoucnost a proto je hodně důležité, být pozitivní a myšlenky mít dobré. K tomu, abych žila spokojený a radostný život mi pomáhá příroda, správné afirmace a musím říct, že poslední dobou i zelené "smůzí", už ho piji asi měsíc a je to fakt znát na myšlení, vnímání a také na energii. Děkuji vám, že jste, a za vaše úžasná videa. Mějte se pěkně

Jaroslava

Zdravím zlatíčka, mám od vás obě knihy a kromě skvělých receptů, hodnotím nádhernou úpravu a ilustrace. Držím vám palce a jen tak dál. Vaše věrná divačka a posluchačka Helena.

Helena

Ahojky, už tři roky nejím maso, bílou mouku a cukr. Potraviny si vybírám podle složení, ale vaše zelené smoothie nemá chybu . Už po čtyrech dnech jsem naprosto nadšená, i proto , že kopřivu můžu sbírat celý rok, jak jsem zjistila z vašich videi. Děkuji moc za přispění k mému zdraví. Ne jenom k mému , ale už pokukuje i manžel a děti . Hodně zdraví a spokojenosti všem .

Stanislava

Tak už je mám doma.Jsou super a velmi originální. No povedly se. Jen tak dál!

David

Včera knížky dorazily a jsou jedním slovem úžasné! Čtou se samy a takových poznatků co tam člověk načerpá. Děkuji!

Anežka

Drazí, Melánie a Štěpáne, mnohokrát děkuji za vítečné knihy Divoká kuchařka a Zelené smoothie. Došly poštou brzy a já už zkoušela bršlici, popenec a brutnák. Doplnila jsem si recepty v oblasti divokých bylin a vaší kuchařskou knihou jsem nadšena. Také mne velmi potěšily recepty na zimní měsíce. Všechno mi roste na zahradě, tak jak je vše jednoduché. Nevlastním facebook, tak alespoň touto cestou tisíckrát děkuji. S láskou

Dagmar

Sleduji vás už delší dobu. Můj druhý syn trpěl atop.ekzémem, měl ho v děsivém stavu, veškeré řešení byly mastičky a kortikoidy, v té době jsem ještě slepě důvěřovala lékařům, že je to vlastně jen onemocnění kůže. Když se atop objevil v 5 týdnech i u třetího dítka, začala jsem bojovat z jiné strany, hledala jsem informace kde se dalo a tím objevila i vás. Díky vám jsem při kojení vysadila laktózu, snažila se do jídelníčku zapojovat divoké byliny jako medvědí česnek, kopřivu, bršlici, jitrocel… a po 2 měsících se ekzém rapidně zlepšil až nakonec zmizel. Díky vám mám v zásobě kopřivový a šípkový med, kopřivová semínka, medvědí pesto atd. Moje maminka se též vydala vaším směrem divokých bylin, a musím říct, že jí to úžasně změnilo. Ještě před rokem byla pod lavinou léků na bolest, o dvou francouzských holích po operaci páteře a s celkem pesimistickým pohledem na svět. Teď denně chodí několikakilometrové procházky, prášky leží nedotčené v lékárničce a celkově je zní velmi usměvavý a pozitivní člověk. K ježíšku dostane „kuchařky“ od vás – už se moc těším jakou jí to udělá radost. Tak ještě jednou díky za vše, za to že jste tak úžasní.

Ywetta

Milá Melanie a Štěpáne, chci vám oběma pogratulovat k takovému úspěchu a zároveň za něj poděkovat, protože jsem si ho (konečně) vyzvedla a mám ho doma!!! Mám z něj velikou radost a těším se, až z knihy budu realizovat ty úžasné recepty! Mějte se krásně adventně a užívejte vašeho úspěchu nadále, jistě se najdou další a další zájemci o vaše další ´´dítě´´, dané téma hned jen tak někdo nenajde jinde než právě u vás 🙂 Vaše dílo je přehledné, srozumitelné, s krásnými doprovodnými fotografiemi. Děkuji a srdečně zdraví

Anetta

Ahoj Štěpáne a Melanie, jen vám už dlouho chci napsat, že vaše Lesní kuchařka je úžasná - klobouk dolů. Neuvěřitelné, krásně zpracovaná a cenné informace. Moc díky!!! Mějte se krásně Radka

Radka

Milá Melanie a Štěpáne, včera mi dorazila kniha Lesní kuchařka - je úžasná!!!, jste úžasní!!!. - málem jsem nešla spát, protože jsem jí chtěla zhltnout naposezení. Děkuji děkuji děkuji a přeji nádherný den.

Dana

Ahojky, moc děkuji za vše co mi posíláte. Hodně se zajímám o změnu stravy měla jsem velkou nadváhu začala jsem se stravovat bez veškeré mouky a cukru a dnes už mám dvacet pět kg dole. Je mi šedesát šest let a hodně jsem se začala stravovat i bylinkami moc mi to pomáhá. Přidávám i semínka která předem naklíčím pomáhá mi to neskutečně moc!! Jste moc bezva lidičky moc děkuji že od vás dostávám emaily kde je spousta rad hltám vše co se mi tu objeví a moc a moc za to vše děkuji. Už vypínám na noc i všechny elektrospotřebiče a máte pravdu lépe se mi spí a ráno jsem více odpočatá moc děkuji mám vás ráda! S pozdravem sluníčkového dne.

Jiřina

Moc bych vám chtěla poděkovat za úžasnou knihu Lesní kuchařku, kterou jsem sama sobě dala k Vánocům. Je nádherná jak vzhledově, tak obsahově, svou pozitivní energií a nadšením. Je z ní cítit tolik radosti, lásky k přírodě, životu, tvořivosti, nápadů, touhy něco předat. Letos poprvé jsem udělala kapary z pampeliškových poutat s uzenou solí od mého oblíbeného Sonnentoru, jablečným octem, česnekem a bylinkami ze zahrady. Je to naprosto výborné na dochucení třeba salátů, brambor... také lipové listy jsou výborné.

Dagmar

Jsme rádi, že i Ty chceš pozdvihnout svou kuchyni

na standart 21. století!

Máte obchod a chcete naše knihy nabídnout Vašim zákazníkům? Napište nám!